top of page

FILLERINA Sun Beauty

Širokospektrá a dynamická ochrana proti UVA - UVB - UVC - IR. Kozmetická starostlivosť a ochrana pred slnečným žiarením obohatená o 12 molekúl kyseliny hyalurónovej.

image 13.png

Ochrana tváre

oblicej.jpg

Opaľovací krém na tvár ponúka variant so stredným ochranným faktorom SPF 20 as vysokým SPF 50+. 
Poskytuje okamžitú ochranu pred slnečným žiarením UVA, UVB aj UVC + dlhodobú dynamickú ochranu, zároveň chráni aj pred Infračervenými lúčmi. 

Predstavuje ideálne ošetrenie, ktoré chráni proti poškodeniu a zároveň opravuje škody, ktoré môže slnečné žiarenie spôsobiť na pokožke tváre, ako sú vrásky a starnutie pokožky.

Ochrana celého tela

Starostlivosť o telo ponúka vodeodolné opaľovacie mlieko s faktormi SPF 20 a SPF 30, a telový sprej SPF 50+. 

Optimálne anti-age ošetrenie pôsobí proti vráskam na celom tele a je doplnené o širokospektrálnu ochranu pre všetky ultrafialové žiarenia vrátane poškodenia infračervenými lúčmi.

Patentovaný systém  Bronzene pomáha predĺžiť opálenie po pobyte na slnku až o viac ako 70%.

telo.jpg

Ochrana citlivých miest

tycinka.jpg

Opaľovacia tyčinka s veľmi vysokým ochranným faktorom SPF 50+ je vhodná na citlivé oblasti tváre a tela ako sú pery, očné kontúry, nos, čelo, ramená, kožné škvrny, jazvy a materské znamienka. Tyčinka SUN Beauty obsahuje komplexy aktívnych molekúl a látok, ktoré zaisťujú širokospektrálnu aj dynamickú UV ochranu a ochranu pred poškodením infračerveným žiarením.

Po opaľovaní

Ľahká, ale vyživná emulzia After Sun obsahuje aktívne zložky s výrazne hojivým a revitalizačným účinkom, ktoré pomáhajú chrániť a ošetrovať pokožku.

Obsiahnutý komplex Bronzene potom zaisťuje predĺženú produkciu melanínu aj po slnení a tým zintenzívňuje opálenie.

Ľahké a hydratačné lotion Aqua spray obsahuje vzácne aktívne zložky s upokojujúcim a regeneračným účinkom na

pokožku.

Pri aplikácii poskytuje okamžitý pocit osvieženia a pomáha schladiť slnkom zahriatu  pokožku.

aftersun.jpg
sunbeauty_slider.jpg

Krásne opálenie bez starnutia

Okrem ochrany pri opaľovaní pomáha Fillerina SUN Beauty opravovať a redukovať vrásky mikroreliéfu a mimické vrásky, spomaľuje javy vyvolávajúce starnutie pokožky, ako je oxidácia a dehydratácia v dôsledku pôsobenia svetla a tepla.

bottom of page